Floby Ryttare 2011-06-04
EQUIPE datasystem: Senaste resultatlista 2011-06-05 kl. 16:20
Klass 2 - Hoppning 0.55-0.85 (Lätt D+) bed. A:1a Lag Kategori A + B + C + D Avd. A

Klass 2 - Hoppning 0.55-0.85 (Lätt D+) bed. A:1a Lag Preliminär
14 startande lag
Hoppdomare: Kristina Furubacke
Banbyggare: Claes Hansen
 
PlatsUppfödareLagnrFelTidFelTid
 Lagledare
   RyttareHästFelTidFelTid 
1UlricehamnsbygdenLag 10145,76072,08
 Amanda Forsman
 
 Denise SvenssonSafir III046,03020,02 
 Emma FerlinApache049,58023,83 
 Tilda ErnebornCloe050,15427,56 
 Alexandra AnderssonFroste447,63028,23 
2Svenljunga RKLag 10179,59092,55
 Sofia Brink
 
 Tilda ÖjerhedSuperman059,56031,28 
 Cornelia JohanssonImpuls055,47028,73 
 Linnéa HaraldssonZantoria462,19032,54 
 Wilma ÖjerhedIntrikat064,56034,09 
3Nääs RFLag 10151,6099,94
 Katarina Andersson/Ti
 
 Amanda LarssonTwicy050,89026,72 
 Saga LundellMunsboro Pineapple052,57029,76 
 Emily WissénJärpe KL052,57434,50 
 zelda mohoffLisbryan Cruiser048,14043,46 
4TranemoryttarnaLag 10149,024100,9
 Katarina Svensson
 
 Ida KlassonJen Flight047,74033,92 
 Lovisa BergmannÄngens Dandelion052,80436,38 
 Lina LundgrenET Bossanova048,48030,60 
5Östadkulle RKLag 20153,324101,46
 Michael Hollesen
 
 Matilda FrankQueen`s Mystery048,20026,72 
 Maja FröjelinLunas Tosca047,36029,25 
 Tua WesterlundSpunk057,76445,49 
 Emma Tärnås MöllerChagall5272,002852,00 
6Stålebo RKLag 10154,14112,57
 Viktoria Smideland
 
 Klara BrodalCooga Boy055,26030,17 
 Jennifer WensundMr Shadow047,97037,86 
 Johanna SmidelandKälltorps Uzzi050,87444,54 
 Maria HansenMohawk5272,00   
7Strömma HSSLag 10145,7640111,61
 Kaisela Persson
 
 linn seimrerimforslord bruno044,85837,85 
 Josefin JonssonKäxgöls Piccobell32133,002852,00 
 SOFIE JENSENDagobert053,052852,00 
 Emmy HenrikssonSonette VI047,86421,76 
8Östadkulle RKLag 14153,8057,26
 Michael Hollesen
 
 Jenny SöderHip Hop048,20028,59 
 Sandra CarlsonFires Tim057,48028,67 
 Filippa GammelsaeterOkay Bolly448,12   
 Annika BörgessonDaim5272,00   
9Nääs RFLag 24155,04052,96
 Katarina Andersson/Ti
 
 Emily WissénSnäckarve Oboy049,04024,81 
 My WissénUbbareds Lana054,30028,15 
 emilia velenHansagårdens Prince5272,00   
 Ylva BergströmMörkbaks Kwanza451,70   
10Borås FKLag 14158,93054,29
 Erika Odenhjälm
 
 Ebba NymannCindy´s Mimosa049,87024,45 
 Agnes JohanssonSidney049,74029,84 
 Elin HellgrenGellisiriol Calon Aur459,32   
 Sara OdenhjälmAxxas Aniara5272,00   
11Gråbo RidklubbLag 14168,77066,78
 Pernilla Larsson
 
 Julia LundénKåkett055,20032,40 
 Johanna Blomstrand TörnerDeri Oceanic060,69034,38 
 Linnèa GustavssonÖstrahults Alfa453,39   
 Amanda ParkströmBörsgårds Figaro452,88   
12Vartofta R&KSLag 112157,92  
 Annmarie Ahl
 
 Sandra ElmerssonMeduza449,94   
 Lina AhlTorpanir Donnic446,69   
 Lina LagerstrandAlice461,29   
13Länghems RKLag 152170,16456,12
 Lars-Erik Karlsson
 
 Emelie CarlssonBjörkhems Zara-Mi051,86030,93 
 Louise HåkanssonThule5272,00   
 Theres LundbergCaramelle5272,00   
 Filippa Rosborg ErlandssonSilver Dream046,30425,19 
14Bollebygds RKLag 1051,45026,24
 Lovisa Vasell
 
 Ebba BertilssonNässlehults Spice Girl051,45026,24 
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport